Nasz salon

Diana Chwaszczewska Estetica to wyjątkowe miejsce na mapie Białegostoku gdzie pasja spotyka się z pracą. Dzięki temu, że makijaż permanentny jest naszą zawodową miłością, wykonujemy go według najwyższych standardów. Ideologia naszego salonu zbudowana jest na empatii i zrozumieniu potrzeb naszych Klientów oraz na bezpiecznych i innowacyjnych technologiach.

Wiemy, że aby sprostać oczekiwaniom współczesnego Klienta – wymagającego i świadomego swoich potrzeb – musimy stale się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę w zakresie makijażu permanentnego, mikropigmentacji oraz laserowego usuwania pmu i tatuaży.

Poza wykonywaniem wyżej wymienionych zabiegów na światowym poziomie przeprowadzamy także szkolenia z zakresu makijażu permanentnego. Naszym celem jest Wasze zadowolenie i komfort. Poza profesjonalnym podejściem, dbamy również o dobre samopoczucie osób, które nas odwiedzają. Ponadto serwujemy jedną z lepszych kaw w mieście!

Diana Chwaszczewska Estetica to przestrzeń w której podkreślicie swoją urodę, zapomnicie o kompleksach i w pełni się zrelaksujecie. Wyjątkowe miejsca tworzą wyjątkowi ludzie, a Wy jesteście kluczowym elementem naszego salonu.

Kontakt

Diana Chwaszczewska Naturalny Makijaż Pernamentny

ul. Władysława Wysockiego 60
15-167 Białystok

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 17:00
Wtorek: 09:00 - 17:00
Środa: 09:00 - 17:00
Czwartek: 09:00 - 17:00
Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne